Hakkımızda

Spor malzemeleri ve outdoor endüstrisi, insanların farklı alanda spor yapmaları için gerekli ekipman ihtiyaçlarını kolaylaştırır. Takım Sporları, Ekstrem Sporlar, Fitness, Bireysel Sporlar, Kapalı Alan Oyunları ve Açık Hava Rekreasyon Sporları gibi farklı kategori ürünlerinin satışını yapan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 

Uzman kadromuz, satın alma kararınızda size yol gösterecek şekilde eğitilmiştir. Bizi tercih eden antrenörlerin, atletik direktörlerin ve sporcuların ve bireysel spor yapanların neden spor ekipmanları ihtiyaçları için neden WORLD RECORD SPOR MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ni tercih ettiğini deneyimlerinizle daha iyi anlayacaksınız.

Sektör istatistiklerimiz, perakende spor malzemeleri mağazalarındaki spor malzemeleri satışlarının yeterli seviye ve kalitede olmadığını görmüş ve kaliteli ürün tedarik ederek müşterilerine sunmaktadır. Spor malzemeleri çok çeşitli tüketicileri cezbeder ve çeşitli pazarlama ve dağıtım stratejileri gerektirir.

WORLD RECORD SPOR MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. spor malzemeleri ve ekipmanı markasının ulusal distribütörüdür. Sektördeki en iyi müşteri hizmetini sunmaktan büyük gurur duyuyoruz ve yüz binlerce mutlu müşterimiz var. 

Ürünlerimiz spor yapanların ihtiyaçlarını karşılayacak, atletik ayakkabılar, egzersiz ekipmanları, lisanslı spor ürünleri ve atletik giysiler ve aksesuarlar gibi birçok farklı ürün türünü içeririr.

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.