WORLD RECORD SPOR MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.


WORLD RECORD SPOR MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.   sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece WORLD RECORD SPOR MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.   bünyesinde kullanılmaktadır.


WORLD RECORD SPOR MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.


WORLD RECORD SPOR MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.


Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, WORLD RECORD SPOR MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla WORLD RECORD SPOR MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.


Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde WORLD RECORD SPOR MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin WORLD RECORD SPOR MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


Üyelerimiz, WORLD RECORD SPOR MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ’ye başvurarak kendisiyle ilgili;

haklarına sahiptir.


WORLD RECORD SPOR MALZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. , yukarıda yer alan talepler uyarınca, gerekçeli olumlu/olumsuz yanıtını, yazılı veya dijital ortamdan gerçekleştirebilir. Talebe konu işlemlerin bir maliyet gerektirmesi halinde, Kişisel Verilerin Korunması Kurulu tarafından, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 13. Maddesine göre belirlenen tarife üzerinden ücret talep edilmesi mümkündür.